SPROUT

€ 0

€ 0/konsultant/miesiąc, dla nieograniczonej liczby agentów
Pomoc techniczna przez e-mail
Podstawowe kanały telefoniczne i społecznościowe
Baza wiedzy

BLOSSOM

€ 18

€ 18/konsultant/miesiąc rozliczenie roczne
€ 24 co miesiąc
Ankiety satysfakcji
Niestandardowe mapowanie domen
Własne aplikacje

GARDEN

€ 34

€ 34/konsultant/miesiąc rozliczenie roczne
€ 42 co miesiąc
Pomoc wielojęzyczna
Szablony biletów
Czat na żywo i powiązane fora społecznościowe
Twój bezpłatny okres próbny rozpoczyna się od planu Estate

ESTATE

€ 48

€ 48/konsultant/miesiąc rozliczenie roczne
€ 58 co miesiąc
Różne produkty
Personalizacja portalu
Pulpity oparte na rolach

FOREST

€ 86

€ 86/konsultant/miesiąc rozliczenie roczne
€ 96 co miesiąc
Sporządzanie białej listy IP
Własne serwery e-mail

pomoc techniczna 24 h na dobę przez e-mail oraz pomoc techniczna 24 h przez 5 dni w tygodniu przez telefon we wszystkich planach.

Rozpocznij swój bezpłatny okres próbny bez żadnych zobowiązań

Zacznij teraz
Co to jest przepustka dzienna?
Najłatwiejszy sposób regulowania wielkości centrum pomocy

Musisz rozszerzyć swoje centrum pomocy w związku z wprowadzeniem nowego produktu lub zwyżki obciążenia? Przepustki dzienne ułatwiają tymczasowe dodanie konsultantów, kiedy są potrzebni. Po prostu dodaj kolejne osoby jako tymczasowych konsultantów poprzez wykupienie kilku przepustek dziennych i udostępnienie ich tym osobom na każdy dzień, kiedy potrzebują dostępu do centrum pomocy.

Add occasional agents to temporarily scale up your team, one day at a time with Freshdesk's Day Pass

Na czym polega 21-dniowy bezpłatny okres próbny?

Od razu po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do wszystkich funkcji dostępnych w planie Freshdesk Estate na okres 21 dni. Karta kredytowa nie jest potrzebna. Gdy okres próbny dobiegnie końca, otrzymasz informację e-mailem. Możesz wtedy wybrać interesujący Cię plan i zapłacić za niego kartą kredytową, aby kontynuować korzystanie z produktu. Jeżeli nie zdecydujesz się na przedłużenie, konto ulegnie unieważnieniu. Jesteśmy jednak przekonani, że spodoba Ci się nasza oferta.

Czy naliczane są opłaty umowne lub za rezygnację?

Nie. Freshdesk jest usługą opłacaną na bieżąco. Nie pobieramy opłat umownych ani za rezygnację. Użytkownicy mogą zrezygnować w dowolnej chwili. W takim przypadku użytkownik zostanie obciążony za bieżący miesiąc, ale już nie za kolejne.

Czy można zmienić plan na wyższy lub niższy w dowolnej chwili?

Tak. Freshdesk jest usługą opłacaną na bieżąco i w dowolnym momencie można zmienić plan na wyższy lub niższy albo zrezygnować. Kliknij „Plany i płatności” na swoim koncie Freshdesk, aby zmienić plan.

Kto jest właścicielem moich danych?

Ty! To w końcu Twoje dane! Chcemy, aby nasi klienci korzystali z systemu Freshdesk dlatego, że im się podoba, a nie dlatego, że mają w nim zamrożone swoje dane. W dowolnej chwili możesz wyeksportować swoje informacje z systemu Freshdesk, niezależnie od posiadanego planu.

Czy moje dane są bezpieczne?

Bezpieczeństwo danych traktujemy bardzo poważnie. Nasze serwery znajdują się w światowej klasy centrach danych, które objęte są całodobowym nadzorem. Dokładamy również wszelkich starań, aby nasza aplikacja była nieustannie aktualizowana najnowszymi poprawkami zabezpieczeń. Nasze centra danych zachowują również zgodność z programem UE Safe Harbor, a Twoje dane są chronione we wszystkich planach z wykorzystaniem szyfrowania SSL.

Jakie sposoby płatności są dostępne?

Akceptujemy wszystkie najpopularniejsze karty kredytowe takie jak Visa, Mastercard, Discover i American Express. Jeżeli chcesz, abyśmy przyjęli zlecenia lub dowolną formę płatności offline, skontaktuj się z naszym specjalistą ds. obsługi klienta lub napisz na adres kontakt

Masz jakieś inne pytania?

Jeżeli masz pytania na temat systemu Freshdesk lub procesu rejestracji, wyślij e-mail na adres kontakt, a z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Whoa there!

Looking for some fine-print stuff? You know, the kind where we talk about how much we'll charge you for all the other teensy-weensy things you'll need to add with us a la carte?

Sorry, there isn’t really anything here.

We are customers too, and boy, do we HATE guys that nickel-and-dime...

So with Freshdesk, you pay for exactly what you sign up for and that’s that. No extras, no under-the-rug, no balderdash...

Zobacz demonstrację systemu Freshdesk

Co chcesz zobaczyć w czasie demonstracji?