Zarządzaj całą komunikacją w ramach pomocy technicznej w jednym miejscu

Zgłoszenia z wiadomości e-mail

Każde konto Freshdesk może posiadać nieograniczoną liczbę skrzynek pocztowych, które umożliwiają dostęp i zarządzanie wszystkimi e-mailami dotyczącymi pomocy technicznej w jednym miejscu. Każdemu zgłoszeniu przychodzącemu do centrum pomocy może zostać automatycznie przypisany priorytet, kategoria i konsultant. Konsultanci mogą współpracować nad rozwiązaniem konkretnego problemu za pomocą prywatnych notatek. System zapobiega również udzieleniu odpowiedzi na zapytanie przez różne osoby dzięki funkcji wykrywania konfliktu konsultantów.

Natomiast umowy dotyczące poziomu usług pozwalają zarządzać oczekiwaniami klientów, zapewniając informację o tym, kiedy mogą oczekiwać odpowiedzi i rozwiązania problemu.

Zarządzaj i rozwiązuj wszystkie swoje zapytania e-mail do pomocy technicznej w jednym centrum pomocy
Zintegruj usługi telefonicznej pomocy technicznej ze swoim centrum pomocy

Wbudowany kanał telefoniczny

Zapomnij o wstępnym koszcie instalacji sprzętu. Freshdesk umożliwia błyskawiczne skonfigurowanie dedykowanego biura obsługi telefonicznej w chmurze. Wykup wybrany numer telefoniczny, już od 1 USD/miesiąc, i zyskaj bezpłatny dostęp do wszystkich funkcji, w tym automatycznej rejestracji rozmów, obsługi IVR oraz transferu konsultantów.

Oznacza to również, że możesz pozyskać dla swojego centrum pomocy linię telefoniczną w wielu krajach oraz wykonywać i odbierać połączenia praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. Jeżeli konsultanci muszą przekierować połączenia na swoje telefony komórkowe, jest to również możliwe.

Chat na żywo

Pomagaj internautom odwiedzającym stronę, portal pomocy technicznej, a nawet użytkownikom aplikacji mobilnych, dokładnie wtedy, kiedy potrzebują pomocy. Zintegrowany chat na żywo systemu Freshdesk umożliwia umieszczenie w dowolnym miejscu pola chatu, w którym można prowadzić rozmowy z klientami w czasie rzeczywistym. Można nawet aktywnie nawiązywać kontakt z klientem, zanim zdąży się odezwać.

Wszystkie rozmowy chat są automatycznie archiwizowane i mogą zostać przekonwertowane na nowe zgłoszenia, a więc nie zapomnisz wrócić do pytania klienta.

Aktywnie pomagaj odwiedzającym swoją stronę za pomocą chatu na żywo

Widżet opinii

Zintegrowany widżet opinii Freshdesk umożliwia zamieszczenie formularza zgłoszenia do pomocy technicznej na stronie, w aplikacji lub dowolnym innymi miejscu, w którym klienci szukają pomocy. W ten sposób, klienci mogą łatwo przesyłać zgłoszenia do centrum pomocy, a inteligentne podpowiedzi wyświetlane przez widżet opinii zawierają odniesienia do artykułów z rozwiązaniem w bazie wiedzy, za pomocą których klient może rozwiązać swój problem od razu.

after
after
before

Dodatek Facebook

Angażuj swoich klientów w serwisie Facebook poprzez udostępnienie swojej bazy wiedzy i forów fanom z Facebooka za pomocą karty Strona Facebook. W ten sposób klienci nie muszą opuszczać swojej ulubionej sieci społecznościowej, aby znaleźć rozwiązanie swojego problemu, a Ty możesz śledzić wpisy na swojej ścianie i bezpośrednie wiadomości, nie opuszczając centrum pomocy. Możesz nawet automatycznie konwertować wpisy na stronie swojej marki oraz bezpośrednie wiadomości na zgłoszenia. Wszystkie komentarze i wpisy na ścianie od tej samej osoby są również automatycznie załączane do zgłoszenia jako notatki.

Dodatek Twitter

Przestań ręcznie wyszukiwać w serwisie Twitter komentarzy na temat swojej marki. Zamiast tego skonfiguruj system Freshdesk, żeby wyszukiwał wszystkich tweetów istotnych dla Twojej działalności i konwertował je automatycznie na zgłoszenia dla Twojego zespołu. W ten sposób rzeczywiste prośby o pomoc techniczną trafią do zespołu pomocy technicznej, ale jednocześnie nadal możliwe będzie monitorowanie ważnych słów kluczowych, firm konkurencyjnych i trendów, bez opuszczania centrum pomocy.

Przekieruj swoje kanały w serwisie Twitter i wyniki wyszukiwania słów kluczowych do centrum pomocy

Portal samoobsługowy

Knowledge base theme
Video theme
Feature roadmap theme
Community forum theme

System Freshdesk ułatwia tworzenie spersonalizowanego procesu pomocy technicznej poprzez konfigurację portalu zgodnie z wymaganiami prowadzonej działalności. Możliwe jest nie tylko dostosowanie wyglądu i działania portalu, tak aby sprawiał wrażenie integralnego elementu Twojej strony, ale można również utworzyć jedne dane do logowania dające bezpośredni dostęp do portalu.

Portal pomocy technicznej można łatwo zintegrować z bazą wiedzy i forami, będzie on więc stanowił jeden punkt kontaktowy dla klientów, gdzie będą mogli poprosić o pomoc, znaleźć odpowiedzi na pytania lub omówić Twoje produkty z innymi użytkownikami. Można go nawet zoptymalizować pod kątem wyszukiwarek internetowych, dzięki czemu możliwe będzie jego przeszukanie nawet spoza portalu.

Pomoc techniczna wewnątrz aplikacji

Co robią klienci, gdy mają pytanie do pomocy technicznej w czasie korzystania z aplikacji? Z Freshdesk Mobihelp możesz odpowiadać na pytania i rozwiązywać problemy bezpośrednio w aplikacji. Mobihelp pozwala zintegrować system pomocy bezpośrednio z aplikacjami na systemy iOS i Android, udostępniając odpowiedzi na często zadawane pytania, a nawet chat z użytkownikami wewnątrz aplikacji. Zwiększ stopień retencji klientów poprzez niezwłoczne rozwiązanie ich problemów. Prosząc swoich użytkowników o opinię w odpowiednim czasie, możesz również poprawić swoje oceny w serwisie App Store.

A co najlepsze: Mobihelp stanowi element systemu Freshdesk. Nie ma dodatkowych kosztów. Wystarczy zintegrować SDK i można pomagać klientom.

Uwielbiam pracować w systemie Freshdesk. Możemy śledzić wszystkie wiadomości e-mail, tweety i komentarze na Facebooku. Ponadto zawsze, gdy zwracamy się o pomoc, deweloperzy są pomocni i profesjonalni. Naprawdę uwzględniają nasze opinie i zależy im na naszym zadowoleniu.

Zuzana Bednarikova Codility
Dostarczaj pomoc techniczną swoim klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują
Zobacz demonstrację systemu Freshdesk

Co chcesz zobaczyć w czasie demonstracji?